Otázky a odpovědi


 Nejčastější otázky žen 

1 ) Kolik lidí bude při focení?(přibližně) Bude tam víc modelek najednou? Nebo v daný termín budete fotit jenom se mnou?
Foceni se zúčastní pouze fotograf a vy. Focení v daném termínu a času probíhá pouze a jenom s Vámi. Veškerý čas je věnován Vám. Je to z důvodu ,aby jste se jako žena cítila uvolněná a nestyděla se . 

2 ) Z Vašich stránek jsem pochopila, že před prvním focením si domluvíme schůzku, či pohovor. Pochopila jsem to správně? Pokud ano, kde bude pohovor probíhat?

Před zahájením focení bude proveden pohovor, kde se dozvíte něco o nás a co a jak se bude fotit. Po pohovoru pokud budete mít dále zájem tak se podepíše smlouva a vyplatí honorář. Nafotí se fotky. V případě že Vám to nebude vyhovovat nebo si to rozmyslíte, tak se přátelsky rozejdeme .

3 ) Focení probíhá v oblečení , ve spodním prádle, v plavkách a nahá postava . Pokud se bude fotit v prádle/plavky tak v tom, co si přinesu? Nebo máte svojí kolekci...? Máte svoji vizážistku? Nebo líčení neřešíte? Účes necháte na mne? Obličej je nutný fotit nebo lze ho nějakým způsobem zakrýt nebo fotit anonymně .

Přibližně 90% foto projektu se skládá z focení modelky v oblečení standartní /sportovní , spodním prádlo/plavky a nahá postava v provedení ART a ART posses. Fotíme vždy modelky přirozené a pouze upravené tak je se sami upraví . Líčení necháváme na modelce , ale preferujeme přirozenost ženy . Oblečení si vždy donese žena svoje (je to hlavně  důvodu hygieny) a v tom v čem se nejlépe cítí a nejlépe podle sebe vypadá . Obličej je vždy důležitý , ale z důvody kdy modelka nechce , aby byl vidět její obličej je možné využít masku na zakrytí obličeje .

4 ) Fotím poprvé  takovéto fotky a mám strach ,aby se někde neobjevily . Nikdo neví , že jsem toto focení absolvovala a nechci ,aby se to někdo dozvěděl. Hlavně se jedná o moji práci a rodinu ?

Co se týče diskrétnosti naší spolupráce a společných fotek , tak zaručujeme 100% diskrétnosti . Naše fotky slouží pouze jako předlohy pro školy mimo Evropu a jsou po krátkém čase zničeny. Fotky se nikde nedistribují ani nevystavují. Za 15 let se nám ještě nestalo , aby se o našich modelkách někdo dozvěděl nebo se objevily fotky nafocené s námi.

5 ) Kdo může všechno s Vámi spolupracovat ? Mám kamarádku , které je 50 let a chce to také zkusit , ale myslí si že na to už nemá věk ani postavu .

Spolupracovat s námi můžou veškeré ženy starší 18 let bez rozdílu rasy , věku a tvaru postavy. 

Většina našich foto projektů je určená i pro ženy od 30 do 65 let. My držíme názor že každá žena bez rozdílu věku a postavy je vždy něčím přitažlivá a krásná , proto neděláme rozdíly. I pro naše zákazníky je různorodost věku a tvaru postavy důležitá a žádaná. 

V případě zájmu stačí poslat její civilní fotku a napsat její věk a my ji nabídneme focení.

6 ) Fotila jsem s Vámi a ráda bych v tom pokračovala , ale bylo mi řečeno že se jedná o jednorázovou spolupráci na jednom foto projektu. Je to pravda ?

Ano , většinou když oslovujeme ženu , tak ji pozveme na jedno focení , které je přesně určené pro ní . Je pravda že pokud jste byla spokojená a máte zájem, je možné se domluvit i na další dlouhodobé spolupráci.

7) Ráda bych s Vámi spolupracovala , ale píšete že fotíte pouze v Praze , Brně , Ostravě a Ústí nad Labem. Mám problém že ani jedno město nemám blízko a nerada cestuji daleko. Mám šanci s Vámi spolupracovat . 

Víme že je problém v tom že máme focení pouze v těchto velkých městech , ale nejsme schopni fotit ve všech městech ČR. Tento problém od roku 2020 řešíme pouze dvěma způsoby.

a) Při větším množství žen z jiného kraje (města) a ( minimálně 3 ženy ) jsme schopni zorganizovat focení v tom městě ( např. České Budějovice , Plzeň , atd. )

b) Je možnost nafotit fotky přímo u Vás doma . V poslední době je to také často žádané focení od žen. Vše je ale pouze na požádání samotné ženy. My toto nenavrhujeme , pouze to realizujeme. Doba realizace cca. 2 hodiny.

8) Zdá se mi že honorář 1500 ,- Kč až 2500,- Kč , který nabízíte je nízký . Neuvažovali jste o vyšších honorářích ?

Honorář je odvozen od toho pro koho fotíme. Ceny , které nám nabízejí školy nepatří mezi nejvyšší. Musíme si všichni uvědomit že my ,  ani školy s fotkami neobchodujeme a proto jsou ceny takto nastaveny. Pro školy to musí být levnější než si objednat modelku pro výuku. Výuka malování trvá cca. 3-4 hodiny. Ceny modelek dle informací ze škol v USA je max. 70,- USD / hodinaMyslíme si že cena za druh focení  je dostatečně adekvátní.  Proto toto focení není určené pro profesionální modelky ,které se tím živí.  

9) Jak časově náročné je focení a pohov. A na jak dlouho se mám udělat čas.  

Co se týče časové náročnosti :                                                                                                         - pohovor , seznámení se smlouvou .......................................30 - 40 minut                                       - seznámení se s foto projektem a co se bude fotit ........... 10 - 15  minut                                       - samotné focení .............................................................................40 - 50 minut

  


Pokud jste tu nenašla odpověď na Vaší otázku , na kterou by jste se chtěla zeptat , tak neváhejte a napište nám a my Vám na ní rádi odpovíme  a vložíme ji sem. 

Může se hodit i pro jiné ženy.